Opinie

Naszą wartością są nasi skuteczni absolwenci. Ich sukcesy, uśmiechy i polecenia są naszą motywacją do naszego rozwoju, byśmy mogli jeszcze lepiej uczyć, inspirować i wspierać byłych, obecnych i przyszłych studentów na kolejnych etapach rozwoju.

Przez przeszło 20 lat przeszkoliliśmy łącznie

ponad 125 000 osób na terenie całej Polski,

ponieważ prowadzimy również wyjazdowe seminaria, szkolenia i warsztaty.

 

Poniżej prezentujemy niektóre opinie naszych absolwentów:

Zachęcam wszystkich, którzy się rozwijają, ale także i tych, którzy dopiero myślą żeby coś dla siebie zrobić, do przeczytania tych kilku zdań.

Moja opinia dla czytającego ją będzie zapewne cenna, ponieważ kiedyś i ja poszukiwałam motywacji i jakiejś nadprzyrodzonej siły, żeby rozpocząć nowy etap mojej drogi zawodowej, tak jak zapewne dzisiaj i Wy poszukujecie ( bo skoro czytacie ten tekst to znaczy , że tak właśnie jest!) 

Znalazłam to co było mi potrzebne, kiedy trafiłam (w wyniku poszukiwań) na zajęcia z Treningu Motywacyjnego, które prowadził Pan Profesor Zbigniew Królicki ( od tamtej pory mój ulubiony wykładowca )

Nie będę opisywała szczegółowo zajęć, ponieważ zapewne na nie dotrzecie, ale powiem tylko wszystkim , że było bardzo warto.

Może o tym świadczyć fakt, że nie zaprzestałam mojej edukacji i poszłam “za ciosem”

Uzupełniłam wiedzę na cudownych zajęciach z Psychologii Przestrzeni, które wraz z Profesorem Królickim prowadzi grupa FANTASTYCZNYCH WYKŁADOWCÓW ( uwielbiałam wszystkich )

A teraz jeszcze dwa zdania na temat osiągnięć, które zawdzięczam sama sobie, czyli de facto edukacji przez którą przeszłam na tych zajęciach.

Zmieniłam profil mojej działalności na taki, który w obecnych uwarunkowaniach społeczno-ekonomicznych jest optymalny, dodatkowo zdywersyfikowałam profile w firmie, i nie boję się już o ewentualne niepowodzenie, gdyż mam alternatywne źródła dochodu. 

Reasumując jestem szczęśliwą, spełniającą własne ambicje osobą.

Serdecznie zachęcam Wszystkich do podjęcia tego sympatycznego wysiłku, jakim jest uczestniczenie w zajęciach z Treningu Motywacyjnego i metody Silvy, oraz uczestniczenie w zajęciach z Psychologii Przestrzeni w mojej

ulubionej Akademii i Szkole Rozwoju.

Życzę odpowiedniego impulsu do działania

Małgorzata Sośniak

Dlaczego wybrałaś/łeś akurat naszą szkołę?

Ponieważ kończyłam w tej szkole różne kursy, poznałam wielu wykładowców, którzy posiadają wielką wiedzę i umieją ją przekazać w prosty sposób.

Katarzyna A. z Wrocławia

Zawsze mnie interesowały zagadnienia związane z zarządzaniem własnym Ja. Postanowiłam zgłębić tą wiedzę korzystając z wiedzy i doświadczeń Szkoły i Akademii.

Justyna W. z Kalisza

Zawsze mnie interesowały zagadnienia związane z zarządzaniem własnym Ja. Postanowiłam zgłębić tą wiedzę korzystając z wiedzy i doświadczeń Szkoły i Akademii.

Sławomir R. z Milicza

Wybrałam tą szkołę ponieważ w całej rozciągłości tematów pokrywa się to z moimi zainteresowaniami. O szkole słyszałam od wielu ludzi. Mieszkam w tym mieście i odległość też miała znaczenie, chociaż w sytuacji gdyby opinia nie była pozytywna o tej szkole, to na pewno bym się nie zdecydowała. Nie bez znaczenia był również fakt, że wykładowcy w tej szkole są osobami o dużym doświadczeniu a co najważniejsze są to praktycy.

Michał D. z Wrocławia

Szukałam dla siebie drogi, miałam dużo pytań natury życiowej i czułam, że to jest najlepszy moment, aby zrobić coś dla siebie. Nie przyszłam tu, aby otrzymać “dyplom czy certyfikat”, tylko po to, aby odnaleźć siebie, zrozumieć i być szczęśliwą.

Judyta S. z Jaworzyny

Dlaczego poleciłbyś/poleciłabyś naszą szkołę?

Polecam tą szkołę wszystkim moim znajomym. Szkoła oferuję wspaniałe zajęcia, ciekawy program oraz ma długoletnie doświadczenie.

Joanna K. z Wrocławia

Zajęcia są prowadzone w sposób ciekawy.

Mirek S. z Jaworzyny

Ze względu na niezapomnianą atmosferą panującą w szkole. Można tu spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach. Dodatkowo cenny jest profesjonalizm wykładowców z dziedzin, które nie są powszechne.

Ewa J. z Wrocławia

Wspaniała wiedza, bardzo przystępni, doskonali, kompetentni wykładowcy, wspaniałą atmosfera.

Marek Z. z okolic Wrocławia

Szkoła pozwoliła mi na wyjaśnienia dlaczego coś mnie w życiu spotyka i dlaczego właśnie w tym momencie. A przede wszystkim  pozwoliła nabrać mi do wszystkiego dystansu. Polecam cały czas wszystkim znajomym.

Janusz W. z Wrocławia

Istotnym argumentem dlaczego wybrałam Tą szkołę był fakt że każdy przedmiot prowadzony jest przez innego wykładowcę. Szkoła ta została mi polecona przez koleżankę, która ukończyła tą szkołę. Dziś jestem jej za to bardzo wdzięczna.

Joanna K. z Wrocławia

Szkoła uczy świeżego, bardziej uważnego i świadomego spojrzenia na siebie i swoje otoczenie. Pomaga odkryć kim się jest i czego chce się od życia, ułatwia odświeżane swojego otoczenia, czasem trzeba kogoś odciąć z kręgu swoich znajomych, zmienić pracę. Motywuje do zmian. Ludzie z otwartymi głowami.

Arkadiusz U. z Warszawy

To, czego się tutaj nauczyłam od razu staram się wprowadzać w życie, co daje rewelacyjne efekty. Tutaj nie uczymy się przedmiotów, tutaj uczymy się jak żyć pełną piersią i być  szczęśliwym człowiekiem.

Bogna S. z Gorzowa

Wykwalifikowana kadra, gwarancja nawiązania wartościowych znajomości, ciekawe zajęcia, podczas których chłonie się przekazywane treści, działa uzupełniająco.

Grzegorz I. ze Szczecina

Co dzięki szkole i jej programowi udało Ci się osiągnąć?

Dzięki Tej szkole zaczęłam inaczej patrzeć na życie, zauważyłam gdzie robię błędy w codziennym życiu, szkoła ta dała mi szansę na lepsze jutro.

Olga T. z Wrocławia

Większy spokój wewnętrzny, zrozumienie wpływu energii otaczających moją przestrzeń na moje własne życie i zachowanie. Jeszcze nad tym pracuję ale próbuję wykorzystać tą energię do poprawy mojego życia.

Miłosz E. z Chorzowa

Przed wszystkim szkoła usystematyzowała moją wiedzę i uzupełniła o mowę. Poza  tym dzięki szkole poznałam wiele ciekawych, interesujących osób- podobnie myślących. Moje konsultację teraz są dużo bardziej ciekawe i interesujące i prawie profesjonalne.

Poszerzenie wiedzy i zainteresowań związanych z prowadzeniem zajęć. Umiejętność samodzielnego interpretowania niektórych zagadnień. Pewność siebie przez zdobytą wiedzę. Potwierdzenie  że przyszłe plany zawodowe dojdą do realizacji.

Pomogło mi to odkryć kim jestem, oczyścić atmosferę wokół siebie, nabrać pewność siebie, zrozumieć, że naprawdę można osiągnąć wszystko co się chce. Uzdrowiłam relację wokół siebie, poszerzyłam wiedzę  z zagadnień psychologii.

Uwierzyłam w siebie i zwiększyłam poczucie własnej wartości a to dla mnie bezcenna wartość.

Ogromną świadomość, wyzbyłam się wielu niepotrzebnych lęków, jestem spokojniejsza przez zdobytą wiedzę. Dzięki niej potrafię działać świadomej i z korzyścią dla siebie.

Większy wewnętrzny spokój, mobilizacja do pracy nad sobą i relacjami międzyludzkimi.

Co wzbudziło Twoje największe zainteresowanie?

Zajęcia związane z psychologią oraz technikami motywacyjnymi. Zajęcia pozwalają na większe zrozumienie siebie, własnych problemów, oraz relacji świata wokół mnie-Ja. 

Na prawdę powiedziawszy wszystkie zajęcia były i są bardzo ciekawe i na żadnych się nie nudziłam.

Psychologia przestrzeni pozwoliła mi na zrozumienie wielu sytuacji, które pojawiły się w moim życiu. Szkoła pozwoliła mi na wyjaśnienia dlaczego coś mnie w życiu spotyka i dlaczego właśnie w tym momencie. A przede wszystkim  pozwoliła nabrać mi do wszystkiego dystansu. Polecam cały czas wszystkim znajomym.

Możliwość spotkania ludzi, którzy mają otwarte głowy, którzy nie boją się szukać dalej i chcą cały czas pozostawać w elemencie ognia-uczyć się.

Zapraszamy na nasz FunPage na Facebooku

 

Jeżeli jesteś absolwentem szkoły lub uczestniczyłeś w warsztatach, szkoleniach, kursach, seminariach organizowanych przez Szkołę Rozwoju Trenerów Osobistych, podziel się z przyszłymi studentami swoją opinią:

  • Co Ci się najbardziej podobało?
  • Gdzie wykorzystałeś wiedzę zdobytą w Szkole
  • Komu być polecił zajęcia?