Dlaczego Szkoła Trenerów Rozwoju Osobistego

Nie jesteśmy kolejną Szkołą, jesteśmy jedną z pierwszych szkół na rynku.

Zakładaliśmy Szkołę Coachów, kiedy jeszcze Coaching był mało zrozumianym słowem na polskim rynku.

Dlaczego stworzyliśmy jako pierwsi Life Coaching College, szkołę coachów we Wrocławiu?

Ponieważ współczesny, dynamicznie zmieniający się świat, każdego dnia tworzy tysiące nowych możliwości, które potrzebują wsparcia, które jesteśmy w stanie procesowo zapewnić.

Chcemy, by nasi Wykładowcy i ich doświadczenie było inspiracją na drodze do sukcesu i bogactwa naszych Studentów i Kursantów.

Mamy bardzo duże doświadczenie praktyczne i teoretyczne, sprawnie władamy wiedzą tą klasyczną jak i tą najnowszą uwzględniającą świat najnowszej technologii, dzielimy się od lat skutecznymi technikami i strategiami szeroko rozumianego samorozwoju w zakresie:

• metody zarządzania czasem,
  • techniki zarządzania stresem,
  • techniki nauczania,
  • metody mobilizacji twórczych sił umysłu,
  • skuteczne metody motywacji do działania,
  • techniki Programowania Neurolingwistycznego (NLP)

Wiemy jak wykorzystywać emocje jako napęd do osiągania celów.

Wiemy jak tą wiedzę przekazać innym, aby i oni mogli osiągać sukcesy w wybranych przez siebie dziedzinach.

Chcemy dzielić się swoimi doświadczeniami rozwojowymi, które zmieniają nasze życie na lepsze.

Wierzymy, że te doświadczenia tworzą nowe idee prowadząc do satysfakcjonujących osiągnięć w wielu dziedzinach i dla wielu różnych osób.

Zasadniczym zadaniem naszej szkoły coachingu jest dostarczenie właściwych narzędzi i metod działania oraz wspieranie w skutecznym osiągnięciu celów.

Istotą Szkoły Rozwoju Trenerów Osobistych, Life Coaching College  jest wykorzystanie zasobów:

• wiedzy i umiejętności,
  • odpowiednie motywowanie.

Kompleksowy trzysemestralny, wyselekcjonowany, autorski program szkoły ma na celu:

• zdobycie praktycznej wiedzy,
  • unikalnych umiejętności i doświadczenia w dziedzinie szeroko pojętego „coachingu”.

O przyjęciu do Szkoły Trenerów decyduje kolejność rejestracji oraz opłacenie wpisowego.

Początek zajęć: 21 września 2018.

UWAGA! Ze względu na specyfikę zajęć ilość miejsc jest ograniczona.

REJESTRACJA ONLINE