Dla kogo stworzyliśmy Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego

Podobno prawdziwe człowieczeństwo zaczyna się wtedy, gdy widząc na swojej drodze potrzebującego człowieka, chcemy i potrafimy mu pomóc.

Adresujemy nasze zajęcia do osób, które nastawione są na własny rozwój i zdobycie atrakcyjnego zawodu, osób, które chcą zostać trenerami rozwoju osobistego.

Zapraszamy początkujących trenerów oraz coachów, którzy chcą wzmocnić i rozszerzyć już posiadane kompetencje trenerskie.

Wierzymy w pozytywne zmiany i rozwój.

Zapraszamy tych co chcą inspirować swoją pasją innych ludzi.

Wiele osób podejmując się realizacji wymarzonych celów działa z ogromnym zaangażowaniem i nakładem środków, poświęcając wielkie ilości czasu i osiągając słabe, rozczarowujące rezultaty.

Odbierając to jako porażkę, osoby te wskazują często na siebie jako przyczynę niepowodzeń lub też na innych stojących im na drodze do sukcesu.

Prawda najczęściej jest inna.

Nieskuteczne działanie jest najczęściej rezultatem

• braku skutecznych strategii,
  • niewłaściwych metod działania,
  • doboru środków nieadekwatnego do pożądanych celów
  • oraz nieracjonalnego wykorzystania posiadanych zasobów.

Powołaliśmy do życia Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego, Life Coaching College – Szkołę Coachów, ponieważ wiemy jak wspierać innych w osiąganiu sukcesu zawodowego i prywatnego.

Chcemy przekazać pasję i przekonanie, że pozytywne zmiany i możliwości rozwoju są nieograniczone.

Szkoła coachingu ma za zadanie uczyć:

• metod skutecznego działania,
  • metod komunikacji,
  • rozwiązywania problemów,
  • podejmowania właściwych decyzji.

Kreowania rzeczywistości, a nie trwania w roli biernego i bezwolnego “aktora w teatrze życia codziennego”, gdzie scenariusz pisze ślepy los.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ – REJESTRACJA ONLINE – NABÓR 2018.